Online Vajinismus TedavisiSağlık KütüphanesiVajinismusVajinismus TedavisiVajinismus Tedavisi Ankara

Artık Mutluyum Vajinismus Tedavisi

Sonunda bende burda hikayemi paylaşıyorum.çok şükür.bana üç yıl gibi gelen ama 3 aylık evlilik sürecimde bu hastalıkla karşılaştım.eşimle evlenmeden önce 4 yıl süren bir arkadaşlık ve nişanlılık dönemi geçirdim. Onunla yakınlaşmak evlenmeden önce hoşuma giderken evlendikten sonra bu yakınlaşma cinsel birleşme ile biteceğini düşünmek beni tedirgin etti. Artık yakınlaşmadan  bile kaçmaya başladım. Hayat arkadaşı olarak seçtiğim o insandan artık uzak durmaya başladım ve aramız  bozulmaya kavga etmeye başladık. Samsunda bir kadın doğum uzmanına vajinusmus için sonunda başvurdum .Keşke gitmeseydim Bu muayene beni çok rahatsız etti. Muayene sonrası doktor kızlık zarı çok kalın vajinusmus tedavisi öncesi ameliyat etmeliyiz dediğinde çok korktum .Eşim çözüm olacaksa ameliyat olmamı istiyordu. Ben gitmek istemeyince Ankarada  minel klinikte ümmügülsüm  hocayı buldu.Başta çok tereddüt ettim.ama evliliğin devamı için denemem gerekiyordu.

Hasta yorumlarını okuyunca biraz rahatladım.Fakat kliniğe giderken çok korkuyordum.Nihayet doktor hanımın odasına girdik.Benim eşimin dokunmasına izin vermemin çok büyük başarı olduğunu ve bir seansta bitebileceğini söylediğinde çok şaşırdım.Ümmügülsüm hanım seansın 10. Dakikasında rahatlayacaksın dediğinde inanmamıştım.Ama aynen öyle oldu.Ve seans  sonrası bu gün ilişki deneyin yarın gelin dedi.Ertesi gün herşey bitmişti. Diğer doktorun kalın, mutlaka alınmalı dediği kızlık zarı kanamamamıştı bile.

Bana mucize gibi gelen hasta hikayeleri ,şimdi benim için gerçekleşti. Ben üç ay zor dayandım lütfen beklemeyin. Yıllarca bu hastalıkla  nasıl yaşıyor  insanlar evlilikler nasıl devam ediyor bilmiyorum. Bu mucizeyi gerçekleştiren  Ümmügülsüm hocama ve ekibine, tedavi sırasında destek olan eşime çok teşekkür ediyorum. Artık çooook  mutluyum.Lütfen sizde beklemeyin.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button0 (312) 210 1626