Online Vajinismus Tedavisi

Online Vajinismus Tedavisi

Online Vajinismus Tedavisi ‘nde hedef vajina girişi kasların istemsiz ve tekrarlayıcı olarak kasılmasına önlemek, acısız ve zevk alacağınız cinsel ilişkiyi başarır duruma getirmektir.

Online Vajinismus Tedavisi Toplantısı Notları

Vajinusmus hastalığında uyguladığımız tedavi yöntemiyle, hastaya göre kişileştirerek sağladığımız başarı %100’e ulaşmıştır. Yüz yüze tedavide bu başarıyı ortalama 1-3 saatte sağlamaktayız. Fakat covid-19 salgınıyla tüm dünyada yaşanan, tüm hayatımızın pek çok alanını etkileyen değişiklikler vajinismus tedavisinde bazı değişiklikler yapmamıza neden olmuştur. Online Vajinismus Tedavisine pandeminin başlaması ile hastalarımızdan bu yönde taleplerin artması yönelmemize sebep olmuştur. Başlangıçta bizim de aklımızda tedavinin süresi, başarı oranı gibi soru işaretleri vardı. Fakat tedaviler devam ettikçe gördük seans sayımız neredeyse yüz yüze tedavi gibiydi ve başarımızda yüzde 90’ların üzerine çıktı. Yüz yüze tedavide yıllardır kazandığınız deneyim, tecrübemiz, online vajinismus tedavisinde de hastaya göre tedaviyi şekillendirilerek başarımızı, sonuç almamızı arttırmış ve hızlandırmıştır.

Online Vajinismus tedavisi adında zoom uygulaması üzerinden ilkini gerçekleştirdiğimiz toplantımızdan elde ettiklerimiz, bize katıklarını sizlerle paylaşmak isterim.

Bir hastamızın sorduğu “vajinismus tanısı koymak için gereken jinekolojik muayene nasıl olur” sorusu belki online vajinismus tedavisi almak isteyen pek çok hastanın aklındadır. Vajinismus tedavisi için bir kadın doğum uzmanının hiçbir alet kullanmadan gözle yaptığı fiziksel problem (kızlık zarı kalınlığı septum) tespiti gerekir.

Vajinismus hastalığı sebepleri arasında vajen girişinde ilişkiyi etkileyen fiziksel sıkıntı olma olasılığı %1-2 karşınıza çıkar. Bunların çoğu enfeksiyon olup, çok azı cerrahi tedavi gerektiren kızlık zarı yapısal problemleri, vajinal girişte perde, vestibulit denilen durumlardır. Bunu online vajinismus tedavisinde hastadan aldığımız hikâyeye göre aşıyoruz. Çoğunlukla karşılaştığımız enfeksiyon problemini önerdiğimiz ilaç tedavisi ile düzeltiyoruz. Cerrahi bir müdahale gerektiğini düşündüğümüz de ise yaşadığı şehirde bir kadın doğum uzmanı tarafından değerlendirme yapılmasını öneriyoruz.

Hastalarımızın diğer merak ettiği konu ise “Online Vajinismus tedavisi aldım fakat başarılı olamadım, o zaman nasıl bir yol izleniyor” sorusu oldu. Daha önce belirttiğim gibi yüz yüze tedavide sağladığımız %100 tedavi başarısını online tedavide yaklaşık %90 olduğunu gördük. %10 online vajinismus tedavisinde sonuç alamadığımız hasta grubumuz Ankara’ya günübirlik yüz yüze tedaviye geldi ve 1 seans aldıkları yüz yüze tedavi sonrası vajinusmus hastalığından kurtuldular. Bunda ekip olarak bizim hedefimiz hastaların vajinusmus hastalığını çözüme ulaştırmalarıdır. Bu nedenle Online Vajinismus tedavisine başlayan fakat çözüme ulaşamayan hastalardan ek ücret almadan yüz yüze tedavi için Ankara’ya çağırıyoruz. Bu pandemi döneminde belki yüz yüze Vajinismus tedavisi için Ankara’ya geldiğinde 3-4 gün kalması gerekirken online başlayıp sonrasında Ankara’ya gelen hastalarımız günübirlik gelip tekrar dönmüştür. Bu da bize tedavi süresini çok kısalttığı göstermektedir.

Online Vajinismus tedavisi Ankara’ya gelemeyecek durumda vajinismus hastalarımız için veya hiçbir şekilde tedavi ertelemek istemeyenler için uygun bir tedavi yöntemidir. Vajinismus hastalarımız için kişiselleştirilmiş tedavi yöntemi ve gerekirse devamındaki yüz yüze uyguladığımız tedavi ile %100 başarıya ulaşmaktayız.

Vajinismus tedavi edilmezse sonsuza kadar devam edecek bir hastalıktır!

Hayatınızı ertelemeyin!

Online Vajinismus Tedavisi formunu doldurarak Hemen Başlamak için tıklayınız.

Zoom Video toplantıya girmek için tıklayınız.

Formu doldurup ilk seansı aldıysanız pratik yapmak ve içeriğe erişmek için;

DERS-1

DERS-2

DERS-3

DERS-4

Detaylı bilgiler için sayfamızı okumaya devam ediniz.

Op. Dr. Ümmügülsüm SOYTÜRK Vajinismus görüşmesi yapmak üzere muayenehanemizi arayan, mesajla ulaşan ve kişisel bilgilerini kendi arzusu ile bizimle paylaşan ve 18 yaşından büyük olduğunu kabul- taahhüt etmiş kişilerle bu sorunun çözümü için görüşüyor.

Vajinismus Tedavisi hakkında genel bilgileri almak ve gerçek hasta yorumlarını okumak için bu linke tıklayınız.

Tamamen gerçek ve Güncel Vajinismus Tedavisi videolarını izlemek için bu linke tıklayınız.

 

Vajinismus Tedavisi için Zoom uygulamasını kullanarak doktor ve hasta iletişimini sağlıyoruz. Dolayısıyla tedaviyi alacak kişilerin telefon ya da bilgisayar aracılığı ile Zoom uygulamasını kullanmaları gerekecektir.

Bilgisayarınız için Zoom uygulamasını nasıl indirebilirsiniz?

Zoom uygulamasını bilgisayarınıza indirmek için bu linki tıklayabilirsiniz. 

Aşağıdaki görseller bilgisayar işletim sistemleri veya tarayıcılara göre farklılık gösterebilmektedir.

Açılan sayfada resimde görüldüğü gibi download butonuna basmalısınız.

Online Vajinismus Tedavisi

Bu butona tıkladıktan sonra otomatik olarak .exe uzantlı bir dosya inecektir.

Dosya indirilmesi tamamlanınca çalıştır yazısına tıklayarak kurulumu tamamlamalısınız.

 

Telefon ya da tabletiniz için Zoom uygulamasını nasıl indirebilirsiniz?

Telefon markanıza göre Google Play ya da App Store‘a girip arama alanına Zoom yazıp ilgili uygulamayı indirebilirsiniz.

 

App Store görünüm

Online Vajinismus Tedavisi apple 2

Online Vajinismus Tedavisi apple

 

Google Play görünüm

Online Vajinismus Tedavisi android 2

Online Vajinismus Tedavisi android

Yüz yüze tedavi ve Online Vajinismus Tedavisi seçenekleriyle %100 çözümü olan bu hastalığın tedavisi için ağrısız, acısız çözümler bulmanız için size yardımcı oluyoruz. Bildiğiniz gibi Cinsellik aile bireylerini oldukça etkileyebiliyor, çözümü kolay olan bu rahatsızlıktan kurtulup hayatınızdan bir problemi çıkarmak için bizi arayabilirsiniz. Ücretsiz ön görüşme imkanı da kaygılarınızdan kurtulmak için size oldukça yardım edecektir.

Op. Dr. Ümmügülsüm SOYTÜRK

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Geleneksel Tamamlayıcı Tıp Uygulayıcısı

Dr. Soytürk, Ankara

0 312 210 16 26

0 541 564 55 72

Sağlık ve Güzelliğin Doğru ve Güvenilir Adresi

Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button0312 210 16 26
Kapalı